E-Postajennifer@ikahve-tea.com

Şimdi ara020-82557460

Ana Sayfa>Haber & Blog>Şirket Haberleri

Evoca ve kahve otomatı üreticisi Macas ortak girişimi duyurdu

Zaman: 2021-09-23 Hitler: 106

Evoca Group ve Çinli kahve otomatı üreticisi Guangzhou Macas Electronic Technology Company (Macas), ortak girişim kurma konusunda anlaştı.


Guangzhou merkezli Macas, Çin'de kahve otomatları ve çekirdekten fincana kahve makinelerinin önde gelen üreticisidir ve grafik kullanıcı arayüzleri, nakitsiz ödeme sistemleri ve bulut tabanlı makine yönetimi gibi dijital teknolojilerde uzmanlığa sahiptir.


Yeni ortak girişim, Evoca ve Macas'ın ortak uzmanlığından yararlanarak Çin ve Asya'da kahve otomatlarının lider sağlayıcısı olmayı hedefliyor.


Ortak girişimin kuruluşunun 2'in ikinci çeyreğinde kapanması bekleniyor.


Evoca CEO'su Andrea Zocchi şunları söyledi: “Evoca ve tanınmış markaları (Saeco, Gaggia Milano, Necta dahil) Asya pazarında 20 yılı aşkın bir süredir varlığını sürdürüyor.


“Pazar ihtiyaçlarına daha hızlı yanıt vermek ve bu bölgeye özgü araştırma ve ürün geliştirmeyi teşvik etmek için Çin'de bir işletim platformu kurmanın zamanının geldiğini düşünüyoruz.


“Yerel pazarda güçlü geliştirme yeteneklerine sahip köklü bir oyuncu olan Macas ile ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu, Evoca'nın Çin ve Asya'daki varlığının gelişmesinde önemli bir adımdır.”


Macas Genel Müdürü Shengeng (Harding) Li şunları ekledi: “Avrupa'da ev dışı kahve makinelerinin lider üreticisi olan ve kahve otomatlarında büyük deneyime sahip Evoca ile ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz.


"Birleşik ekiplerimiz, hem Evoca'nın hem de Macas'ın güçlü yanlarını kullanarak kahve otomatı pazarına liderlik etmek için güçlü bir konumda olacak."