E-Postajennifer@ikahve-tea.com

Şimdi ara+020 (82557460) XNUMX

Ana Sayfa>Haber & Blog>Şirket Haberleri

Evoca ve Macas Ortak Girişimi duyurdu

Zaman: 2021-09-06 Hitler: 143

0972ef424f4953e437b76eb6edfdcd8

Evoca SpA (“çağrıştırıyor”) ve Guangzhou Macas Electronic Technology Company Limited (“Macalar”) bugün bir ortak girişimin kurulmasına yol açacak bir anlaşmaya girdiklerini duyurdular (“JV”). Ortak girişimin amacı, kendisini hızla büyüyen Çin ve Asya pazarlarında yüksek kaliteli kahve otomatları konusunda lider konumuna getirmektir. İşlemin 2'in ikinci çeyreğinde kapanması bekleniyor.


Ortak girişim, kahve ekipmanları alanında önde gelen iki kahramanı bir araya getiriyor. Macas, güçlü bir Ar-Ge kültürüne sahip Çin merkezli bir kahve otomatı üreticisidir. Çin'de yapılan fasulyeden bardağa demleme makineleri sunan birkaç şirketten biridir. Macas, Çin ve Asya pazarlarına özgü grafik kullanıcı arayüzü, nakitsiz ödeme sistemleri ve bulut tabanlı makine yönetimi ile ilgili dijital teknolojilerde özel bir uzmanlığa sahiptir. Evoca, İtalya'nın Bergamo kentinde bulunan ve özellikle çekirdekten fincana espresso kahveye odaklanan, dünya lideri profesyonel kahve makineleri üreticisidir. Evoca, ürünlerini Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika, Asya ve Avustralya'daki yan kuruluşlarıyla 140'tan fazla ülkede satmaktadır.


Bay Andrea Zocchi, Evoca İcra Kurulu Başkanı“Evoca ve tanınmış markaları (Saeco, Gaggia Milano, Necta dahil) 20 yılı aşkın bir süredir Asya pazarında yer almaktadır. Pazar ihtiyaçlarına daha hızlı yanıt vermek ve bu bölgeye özgü araştırma ve ürün geliştirmeyi teşvik etmek için Çin'de bir işletim platformu kurmanın zamanının geldiğini düşünüyoruz. Güçlü geliştirme yeteneklerine sahip yerel pazarda köklü bir oyuncu olan Macas ile ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu, Evoca'nın Çin ve Asya'daki varlığının gelişmesinde önemli bir adımdır.”


Bay Shengeng (Harding) Li, Genel Müdür, MacasAvrupa'nın lider ev dışı kahve makinesi üreticisi olan ve kahve otomatında büyük deneyime sahip Evoca ile ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Kombine ekiplerimiz, hem Evoca'nın hem de Macas'ın güçlü yanlarını kullanarak kahve otomatı pazarına liderlik etmek için güçlü bir konumda olacaklar.”