E-Postajennifer@ikahve-tea.com

Şimdi ara+020 (82557460) XNUMX

Ana Sayfa>Haber & Blog>Şirket Haberleri

McKays ile Pearl River Channel Röportajı

Zaman: 2022-09-02 Hitler: 22

Son yıllarda GuangzhouEVOACAS, bilimsel ve teknolojik yeniliği kendi gelişimi için önemli bir strateji olarak benimsedi ve sürekli kendini geliştirme ve iyileştirme sürecinde, birçok işletme arasında yerini aldı ve sosyal trendde kendi yerini aldı. gelişim. Genç özel girişimin bir üyesi olarak EVOACAS, uluslararası pazara girmek için giderek daha fazla güç kazanıyor.

图片 1Yüksek teknoloji ürünü özel girişimin bir üyesi olarak, Guangzhou McKeith, teknoloji araştırma ve geliştirmesini temel olarak alıyor ve bir dizi mükemmel çekirdek teknolojisi kurdu ve temelini oluşturan 30'dan fazla yumuşak ve patent sertifikası kazandı. sonraki işletmelerimizin gelişimi.

Mevcut ödüllerimiz şunları içerir: Guangzhou Bilim ve Teknoloji İnovasyonu Küçük Dev İşletme, Yüksek Teknoloji İşletmesi Yetiştirme Katılımcısı, Bilim ve Teknoloji Küçük ve Orta Ölçekli İşletme, Ulusal Yüksek Teknoloji İşletmesi.

图片 2

Pazar bölümlendirme deneyimi, Nesnelerin İnterneti ve yeni perakende, insansız self servis kategorisi, kahve makinesi ürünlerinin tüketici yükseltme sınıfındaki ekibine göre Çin'in güçlü üretim tedarik zinciri desteğindeki GuangzhouEVOACAS, yeni çağla daha uyumlu. Yeni neslin gücü, aynı zamanda daha çok trendin gelişimi doğrultusunda, taze öğütülmüş kahve makinesi ürünleri küresel bir ürün iken, pazar geniş, bu da seçiminin başında kurulmuş olan firmamızın başında geldi. aynı zamanda bu endüstrinin asıl amacıdır.

Aynı zamanda, kendi mükemmel Ar-Ge teknolojisi ile her düzeydeki hükümet politikalarının desteği altında, Guangzhou McCafe kademeli olarak iyi bir eğilim gösteriyor ve bu da bizi daha güvenli, daha güçlü ve daha güvenli hale getiriyor. yıllarda bu sektörde kendi cennetimizi yaratacak, pazarda kendi lider konumuna sahip olacağız.

İlgili departmanlar, bundan sonra Guangzhou'nun yüksek kaliteli kalkınma sağlamak için özel ekonomiyi desteklemeye devam edeceğini ve şehrin ekonomik kalkınmasına önemli destek sağlayacağını söyledi. Şirketimiz burada da kendi çabalarımızla Çin'de ticari kahve makineleri alanında lider ve ticari kahve makineleri segmentinde bir kartvizit olmayı umuyor.