E-Postajennifer@ikahve-tea.com

Şimdi ara+020 (82557460) XNUMX

Ana Sayfa>Hakkımızda>Şirket Profili

258964189060206156

     

     2014 yılında kurulan,Guangzhou Evoacas Intelligent Equipment Co., Ltd (eski adıyla Macas), ticari tam otomatik taze çekilmiş kahve makinelerinin Ar-Ge ve üretimine odaklanan ve ilgili katma değerli hizmetler sunan yüksek teknoloji ürünü bir özel kuruluştur. Kuruluşundan bu yana şirket, ticari, tam otomatik taze çekilmiş kahve ve ilgili işlere kendini adamıştır, kurumsal amacını her zaman ileriye taşıyan "dürüstlük, yenilik ve iletişim", "teknoloji ve hizmeti" işinin temeli olarak kabul eder, ve özelleştirilmiş kurulum, devreye alma eğitimi ve bakımı için eksiksiz bir tek elden hizmet sistemi oluşturmak.

   Halihazırda, şirket onur kazandı: bilimsel ve teknolojik yenilik, yüksek teknoloji kurumsal yetiştirme ve depolama kurumsal, bilimsel ve teknolojik küçük ve orta ölçekli kurumsal ve yüksek teknoloji kurumsal Guangzhou küçük dev işletme.

   2021 içinde, Macas, neredeyse 100 yıldır dünyanın her yerinden müşterilere yüksek kaliteli kahve sunan küresel bir ticari kahve markası olan Evoca ile birleşme ve satın alma işlemini tamamladı. Bu ortak girişim, her iki şirketin zengin bilgi birikimini, deneyimini ve teknolojisini, günümüzün ticari müşterileri için sürekli olarak ötesine geçme arzusuyla birleştirecek. bir düğmeye basın. 


20211122101955fe1ad1