E-Postajennifer@ikahve-tea.com

Şimdi ara+020 (82557460) XNUMX

Ana Sayfa>FAQ

 • Q

  Üreticiler makine satmanın yanı sıra hangi hizmetleri sağlayabilir?

  A
  Üreticiler, çok daha ucuz olan ve makine izleme ve konfigürasyon arka planı sağlayan hammadde satın alma ittifakları sağlar.
 • Q

  Hammaddeler isteğe bağlı olarak değiştirilebilir veya tedarikçiler için aranabilir mi?

  A
  Şu anda, hammaddelerin kontrolü için firmamız genel olarak kooperatif üreticileri ile garantili kalite ile bir ittifaka ulaşmıştır.
 • Q

  Makine tarifleri destek sağlayabilir mi?

  A
  Şirketin, formül parametrelerini seçmek için sevkiyat öncesi müşteri ihtiyaçlarına göre destek sağlamak için 26 formülasyonu vardır, kullanıcıların sadece basit bir işleme ihtiyacı vardır. Şirketimiz, müşterilerin formülde özgürce hata ayıklamasını sağlayan bir formül yazılımı hata ayıklama aracına sahiptir.
 • Q

  Makine arka plana nasıl bağlanır? Makine genel WiFi'ye bağlanabilir mi?

  A
  Makineler WIFI modülleriyle WIFI işlevlerini destekler, ancak dış mekan makineleri genellikle halka açık WIFI etkin noktalarının kullanılmasını önermez, ağ yoğun dönemlerde kararsızdır. Şu anda, bir 4G tam ağ erişim yönlendiricisi getirmek en iyisidir.
 • Q

  Ödeme başarılı oldu ama ya makine ürünü yapmazsa?

  A
  Bu durum ağın kararsızlığından kaynaklanmalıdır, makine satış geçmişi manuel olarak iade edilebilir.
 • Q

  Makine hangi boyutta bardakları destekliyor?

  A
  Şu anda makine, 90 mm ve 12 ons kalibreli bardakları desteklemektedir; küçük kapasiteli bardaklar değiştirilebilir, ancak kalibre değişmeden kalır ve kapasite düşer.
 • Q

  Makine arka planda uzaktan kontrol edilebilir mi?

  A
  Şirket, müşteriye kullanması için ücretsiz sahne arkası sağlar, sahne arkası makinenin satış verilerini, makine çalışma durumunu, reklam işlevini izleyebilir.
 • Q

  Müşteri, WeChat veya Alipay ödemesiyle nasıl işbirliği yapıyor?

  A
  Şirketimiz tarafından sağlanan gereklilik belgelerine göre şirket, Wechat veya Alipay'i müşteriler için ücretsiz olarak yerleştirebilir.
 • Q

  Diğer ülkeler için ödeme sistemleri nasıl yapılandırılır?

  A
  1) banknot ve madeni para makineleri eklememiz gerekirse, hizmet verebiliriz. Firmamız büyük otomatın üzerine cam panel montajı yapmaktadır. 2) elektronik ödemenin geliştirilmesi için, yazılımımız geliştirme ile işbirliği yapmak için API sağlayabilir.