Guangzhou Evoacas Intelligent Equipment Co..Ltd
Guangzhou Evoacas Intelligent Equipment Co..Ltd Şirket Profili
Şirket Profili
Evde >
Guangzhou Evoacas Intelligent Equipment Co..Ltd Şirket Profili
Hakkında Biz
İletişim
İletişim: Mr. Kevin
Şimdi İletişime Geçin
Bize Mail Atın

Guangzhou Evoacas Intelligent Equipment Co..Ltd

Guangzhou Evoacas Intelligent Equipment Co..Ltd
Guangzhou Evoacas Intelligent Equipment Co..Ltd
Guangzhou Evoacas Intelligent Equipment Co..Ltd
Guangzhou Evoacas Intelligent Equipment Co..Ltd
Ana pazar:
Dünya çapında
İşletme Türü:
Üretici , İhracatçı
Markalar:
Macalar
Çalışan sayısı:
150~300
Yıllık Satış:
10000000-15000000
Kurulduğu Yıl:
2014
İhracat c.c:
80% - 90%
Müşterilere Hizmet:
3000
Şirket ayrıntıları

Guangzhou EVOACAS 2021 yılında kurulmuştur. Guangzhou EVOACAS, 2021. yılında orijinal Guangzhou Macas ve EVOCA grubunun birleşmesiyle kurulan yeni bir şirkettir.Ltd.. özellikle ticari otomatik kahve makinelerinin geliştirilmesi ve üretimi ile uğraşan ve ilgili katma değerli hizmetler sağlayan yüksek teknolojili özel bir işletmedir.Şirket kuruluşundan bu yana ticari otomatik kahve satış makinesi ve ilgili iş üretimine adanmıştır., her zaman "dürüstlük, yenilik, iletişim", "teknoloji ve hizmet" topluluk ruhu ısrar için, kurumsal hedef olarak ileri,ve özel kurulum tam bir dizi oluşturmak, hata ayıklama, eğitim, tek duraklı servis sisteminin bakımı.2021 Evoca SpA ("Evoca") ve Guangzhou Macas Elektronik Teknoloji Şirketi Limited ("Macas") bugün ortak girişim kurulmasına yol açacak bir anlaşmaya girdiğini açıkladı.Bu yüzden EVOACAS'ın nedeni bu.

Hizmetler

Şirket öncelikle yüksek teknoloji araştırma ve ticari otomatik taze öğütülmüş kahve makinelerinin üretimini ve ilgili katma değerli hizmetleri sunmaktadır.kapsamlı bir tek duraklı hizmet sistemi sağlayabilirler, bulut tabanlı uzaktan izleme ve özel kurulumlar.

Tarih

Guangzhou Evoacas Akıllı Ekipman Co., Ltd. (formerly known as Macas) was established in 2014 and is a high-tech private enterprise specializing in the research and development and manufacturing of commercial automatic freshly ground coffee machinesŞirket, kuruluşundan bu yana kendini ticari otomatik taze öğütülmüş kahve ve ilgili işletmelere adadı."Doğruluk" kurumsal ilkesini sürekli destekler., yenilik ve iletişim" ve "teknoloji ve hizmet"i faaliyetlerinin merkezinde yerleştirir.Bulut tabanlı uzaktan izleme, ve özel kurulumlar. Şirket, satılan kahvenin kalitesini artırmayı amaçlayan gelişmiş Barista teknolojisini içeren çözümler sunar.

2021 yılında, Macas, dünya çapında yüksek kaliteli kahve makineleri sağlama konusunda neredeyse bir yüzyıllık bir geçmişi olan küresel ticari bir kahve makinesi markası olan Evoca ile başarılı bir şekilde birleşti.Sonuçta oluşan ortak girişim, EVOACAS, müşterilere yüksek kaliteli ticari kahve makineleri sunmak için her iki şirketin geniş bilgi, deneyim ve teknolojisini birleştirir.

Şirket, şu anda Guangzhou Küçük Dev Bilimsel ve Teknolojik Yenilikçi Girişimi olarak tanınmak da dahil olmak üzere birkaç onur aldı.Yüksek Teknoloji Girişimi Tarım ve Depolama Girişimi, ve Bilimsel ve Teknolojik Küçük ve Orta Ölçekli Kurum ve Yüksek Teknoloji Kurumu olarak tanınmak.

Bizim takım

Şirket, kurulduğu günden beri nispeten genç olmasına rağmen, dinamik ve olgun bir teknik çekirdek ekibine sahiptir.Otomatik kahve makinesi endüstrisinde on yıldan fazla deneyime sahipEkibimiz hem yazılım hem de donanım konusunda eşsiz ve orijinal bakış açılarına sahiptir.Şirketin ticari otomatik kahve makinesi alanında düzinelerce patenti var..